Справа Данилишина: у Чехії не вірять в справедливий український суд

  Справу екс-міністра економіки Богдана Данилишина українські суди можуть розглядати упереджено і несправедливо. Про такі побоювання в інтерв`ю "Радіо Прага" заявив міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберг.
  Водночас високопосадовець упевнений, що ситуація з Данилишиним не відіб`ється на чесько-українських відносинах. Раніше інший чеський чиновник - представник МВС Володимир Репка - повідомив виданню "Дзеркало тижня", що Данилишин може безперешкодно подорожувати країнами Шенгенської зони.

  Нагадаємо, тринадцятого січня - колишньому урядовцю - дали політичний притулок у Чехії. Наступного дня - міський суд Праги звільнив його з-під варти. Генеральна прокуратура України заявила, що таки наполягатиме на екстрадиції Данилишина. Вітчизняне МЗС - обіцяє у цьому допомогти. Сам екс-міністр збирається довести свою правоту і повенутися до України. Поки що він планує займатимся науковою діяльністю в Празі. На Батьківщині - екс-урядовця звинувачують у зловживаннях при державних закупівлях. З вересня - його шукав "Інтерпол". А торік у жовтні - міністра Уряду Тимошенко затримали на території українського посольства у Чехії.
  Попередній матеріал
  Тимошенко знову кличуть на допит в Прокуратуру
  Наступний матеріал
  Після нетривалого затишшя поновилися сутички у Тунісі
  Теги: