Сполучені Штати готуються до Різдва

  Блискітки, золото й срібло - їх не буває забагато на різдвяних прикрасах. Сполучені Штати готуються до Різдва. Цьогоріч дизайнери одностайні - все має мерехтіти, світитися та виблискувати.

  Усього кілька днів лишається до найголовнішого свята року в Сполучених Штатах - Різдва. У країні відзначають його за католицьким календарем - 25 грудня. Останні дні чи не вся країна скуповує різдвяні прикраси та подарунки. Адже незабаром - вечірки, на яких кожна господиня хоче вразити гостей вишуканим інтер`єром. Цьогоріч дизайнери наполягають - усе має блищати. Золото, срібло, хром домінують у різдвяних колекціях.

  Еллісон Левін, віце-президент "Боб Гейл Спешл Івентс": "Багато срібла, латуні, золота та інших металів - такого вже давно не було. Зазвичай, обирають якийсь один метал і всі прикраси роблять золотими, срібними абощо. А от цьогоріч можете сміливо змішувати все!"

  Прикрасити святковий стіл також пропонують у гламурному стилі. Крамниці наввипередки пропонують підсвічники, кільця для серветок, таці та декорації з паєтками, бісером, металевими орнаментами та блискітками.

  Брінклі Кінг, покупець: "Я бачила безліч блискучих речей. Блискучі підсвічники, свічки, декорації з паєтками".

  Кевін Фріман, покупець: "Ми з дружиною купуємо тут все до Різдва. Прикраси для будинку - грають і блищать. Усе, що ми вибрали - має блискітки! Зазвичай ми такого не купуємо, але цьогоріч неблискучих прикрас майже немає".

  Ще один популярний тренд цього Різдва - "відповідальна мода". Його прихильники виготовляють еко-прикраси. На полицях крамниць - багато декорацій із перероблених матеріалів. Застосовують навіть переплавлені метали. Щодо кольорів - тут думки дизайнерів розділилися. Дехто наполягає на традиційній червоно-зеленій гамі, інші - пропонують експериментувати, скажімо, з бузковим або лазуровим кольором. Єдиний, хто точно залишиться цього Різдва у традиційному вбранні - сам Санта Клаус.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Велика Британія бойкотує програму допомоги єврозоні
  Наступний матеріал
  На Кубі пройшла виставка домашніх котів
  Теги: