Спеціальний центр боротьби з кіберзлочинністю відкривають за два дні у ЄС

  Спеціальний центр боротьби з кіберзлочинністю відкривають за два дні у Євросоюзі. А сьогодні - програму його роботи - представила у Брюсселі єврокомісар із внутрішніх справ.

  Серед головних напрямків - боротьба із поширенням дитячої порнографії, із програмним забезпеченням, що краде приватні дані людей та зі злочинами, пов’язаними з використанням смартфонів. Фахівці центру співпрацюватимуть із інтернет-пошуковиками, соцмережами та розробниками програмного забезпечення.

  Сесилія Мальмстрьом, єврокомісар з внутрішніх справ: "Європейський центр боротьби із кіберзлочинністю сфокусується на злочинах, організованих кримінальними групами, які хочуть отримати якнайбільший прибуток. Йдеться про оборудки у мережі інтернет і кіберзлочини, які сильно впливають на жертв - наприклад, сексуальна експлуатація дітей".

  Троельс Ертінґ, голова Європейського центру боротьби із кіберзлочинністю: "Як і в реальному світі - ми не можемо задля безпеки просто поставити на двері більше замків. Нам потрібне довкілля - вільне від злочинців. На цьому також зосередиться наш центр".

  Попередній матеріал
  150-років відзначає "Лондонський метрополітен" [відео]
  Наступний матеріал
  Жінка судиться зі столичним ЖЕКом [відео]
  Теги:
  Loading...