Жінка судиться зі столичним ЖЕКом [відео]

  Стеля, яка обвалилася та покалічила літню жінку, впала через недбальство самих мешканців - кажуть у столичному ЖЕКу. Натомість мешканці обурюються - кажуть три роки поспіль вимагають від комунальників відремонтувати дах, що протікає. Впевнені - і стеля обвалилася саме тому. Утім, чи вдасться притягнути бодай когось до відповідальності - сумніви мають навіть юристи.

  Ірина Козіна, постраждала: "Была самодостаточная старушка, а стала неполным инвалидом".

  Вже третій тиждень Ірина Сергіївна не може ні ходити, ні, навіть, поворхнутися без болю. На неї впала штукатурка від стелі.

  Галина Зверєва, донька постраждалої: "Це було серед ночі, і тут стояла ліжко, на якому спала моя мама і уламки штукатурки впали на неї".

  Донька постраждалої впевнена - стеля не витримала через недбалість ЖЕКу. Вже три роки мешканці йому марно намагаються довести - дах будинку протікає. 

  Галина Зверева, донька постраждалої: "Тільки після того як обвалилась штукатурка, тут була міліція, швидка дло нас прийшли співробітники ЖЕКу".

  Прийшли, проте нічого не зробили. Лише відписались актом про те, що сталося.

  Галина Зверева, донька постраждалої
  тут не йдеться жодного слова про те що це сталось через тещо штукатурка намокла, а написано що причиною є неналежне утримання мешканцями своєї оселі 

  Директор ЖЕКу в квартирі хоч і не був, проте в правильності акта не сумнівається.

  Антон Шалигайло, директор КП ЖЕК "Центральна": "Криша находится в нормальном удовлетворительном состоянии"

  Людмила Мусатова: "Вот видите это текло. Буквально по стене".

  А це інша квартира, у тому ж самому будинку. 

  Людмила Мусатова: "Я позвонила в ЖЕК и говорю, що в мене біжить вода по стене, они мне ответили - вы что первая, у нас столько вызовов".

  Антон Шалигайло, директор КП ЖЕК "Центральна": "Нужно просто содержать хорошо и делать ремонт качественнім материалом , вот такую штукатурку".

  Галина Зверєва, донька постраждалої: "Эта штукатурка там висит с сорок шестого года".

  Звернутись одразу до суду та прокуратури - радять юристи. Інакше кажуть притягнути до відповідальності ЖЕК не вдаться. Часто, щоби не виплачувати компенсацію, комунальники просто розформовують свої контори.

  Ростислав Кравець, юрист: "Говорить что ЖЕК тут ни причем, это только в интересах ЖЕКа и таким образом они пытаются с себя снять вину. Могу сказать точно что суд станет на стороне жильцов и обяжет ЖЕК возместить причиненній в связи с этим ущерб".

  Начальник ЖЕКу підтвердив: з нового року цими будинками опікуватиметься нова житлова контора. Тож він - розбиратись із падінням штукатурки - не зобов`язаний.

  Азад Сафаров, Денис Ковальов, Іван Головач, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Спеціальний центр боротьби з кіберзлочинністю відкривають за два дні у ЄС
  Наступний матеріал
  Понад півсотні людей отримали поранення внаслідок аварії порома у Нью-Йорку
  Теги:
  Loading...