Спад виробництва в галузях дотичних до автомобільної у Німеччині

  Падіння попиту на авто призводить до скорочень не лише безпосередньо працівників автогалузі. Потерпає і навколоавтомобільне виробництво.
  Так, у Німеччині змушені обмежити обсяги виробництва на заводах, де виготовляють автомобільні запчастини, зокрема, електроніку. Один з найбільших виробників, який співпрацював з "Фольксваген груп", вже почав скорочувати працівників та згортати виробництво. Найбільша проблема для компанії в тому, що лише цього року вони відкрили новий завод, і планували отримати прибуток у розмірі більше шістдесяти мільйонів євро. Однак, не зважаючи на кризу, практичні німці досить позитивно дивляться у майбутнє. Зараз вони намагаються вийти на американський ринок та розпочати поставки свого обладнання для компанії "Дженерал Моторз".

  Вольфганг Тоніг, менеджер компанії: "На листопад та на грудень ми отримали вполовину менше, ніж ми отримуємо зазвичай. Тому ми були змушені відреагувати. Ми призупинили станки та звільнили частину працівників, в першу чергу, тих у кого були короткострокові контракти. Для решти ми тимчасово скоротили робочий день".

  Анжеліка Ріхтер, працівниця заводу: "Ми, звичайно, дещо побоюємося, однак все-таки я вірю, що з рештою все буде гаразд. Компанія зробила солідну інвестицію, побудувала новий завод. Я думаю, що ми переживемо кризу, і наша галузь згодом знову працюватиме на повну потужність".
  Попередній матеріал
  Як рятуватиметься від фінансової кризи Південна Корея (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Сутичками з поліцією завершився протест таксистів у Китаї
  Теги: