5.ua

Союзники США також шпигують за американськими лідерами

  Союзники США також шпигують за американськими лідерами. Про таке заявив директор національної розвідки США Джеймс Клеппер, виступаючи перед профільним комітетом Сенату США.

  Американську програму стеження він назвав одним з основних завдань розвідки. Втім, імен ані тих, за ким стежить США, ані тих, хто сам шпигує за Америкою не назвав. Голова розвідки оприлюднив кілька секретних документів про програми стеження. Більшість з них датовані 2009 роком, але є і свіжіші позаторішні. У них йдеться про те, що стеження було санкціоноване американським Мінюстом.

  Джеймс Клеппер, директор американської національної розвідки: «Правила, якими ми керуємося у своїй роботі, гарантують, що усе, що ми робимо - служить на благо національній безпеці і потрібне, щоби захистити свободу і безпеку наших громадян. Наголошую: ми ні за ким не стежили, якщо у цьому не було нагальної потреби, і діяли у рамках закону. Якщо розвідка і припустилася якихось помилок, то виною цьому - людський чинник або технічні проблеми».

  Попередній матеріал
  Рух транспорту на автодорозі «Одеса-Рені» був ускладнений через ремонтні дороги [відео]
  Наступний матеріал
  Чемортан визнала, що була коханкою капітана затонулої «Коста Конкордії»