Сьогодні відзначають Всесвітній день Землі (РОЗШИРЕНО)

  Люди на цілій планеті прагнуть об`єднати свої зусилля заради захисту довкілля. Всесвітню акцію започаткували в американському Сіетлі, де цього дня у сімдесятому році відбулися глобальні заходи з благоустрою. Традиційно саме сьогодні люди прибирають та озеленяють вулиці.
  Символічним квітковим жертвоприношенням розпочали відзначати День Землі в Манілі. Філіппінці на спеціальних човнах у святковому одязі пускали цвіти у води Манільської затоки.  Так вони просять у духів води пробачення за те, що забруднювали її. Після цього захисники природи вмикнули фонтан неподалік Культурного центру столиці, а потім вирушили прибирати узбережжя. В акції узяли участь не лише захисники довкілля, але й чиновники. Посол Сингапуру з усіма збирала сміття на березі Манільської Бухти.

  Лім Кенг Хуа, Посол Сингапуру на Філіппінах: "Сьогоднішні наші зусилля дуже скромні. Але найголовніше - це доносити до людей, що саме вони відповідальні за чисте довкілля".

  Екологічні акції в Манілі проводить і Мережа Мати-земля та її засновниця шістдесятип`ятирічна Одетт Алькантара. Організація переймається надлишком сміття та забрудненням води в країні. Одетт переконана, що сміття - це вчорашній день, з його основної частини можна зробити добриво, а решту - переробити. Філіппінські урядовці закликали жителів країни не залишати уряд сам на сам з проблемами довкілля.

  Літо Атієнца, представник уряду: "Не слід сприймати все, як належне, і не слід думати, що лише уряд та неурядові організації мають працювати для захисту довкілля. Ця справа вимагає повної підтримки та участі кожного громадянина".

  А у Тайвані особливу увагу звертали на глобальне потепління. На сто одному будинку  столиці Тайбей запалали написи "Прохолода" та "Менше ніж два градуси". Так захисники просять запобігти підвищенню середньорічної температури до двох градусів за Цельсієм.

  Дар`я Тарадай, 5 канал
  Попередній матеріал
  Далай-лама став почесним громадянином Парижа
  Наступний матеріал
  138 років тому народився Володимир Ленін (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...