Сьогодні Меркель відвідає Афіни

  До візиту Ангели Меркель готується Греція. Сьогодні - вперше від початку кризи - німецький канцлер відвідає Афіни. У місті посилили заходи безпеки. На чергування вийшли 7 тисяч поліціянтів.

  Перекриті декілька центральних вулиць. Вздовж руху кортежу заборонили масові зібрання і протести. Поліція не виключає, що забороною можуть знехтувати, адже саме Ангелу Меркель греки звинувачують у бюджетних скороченнях. Німеччина виділяє найбільше грошей на порятунок грецької економіки і в обмін вимагає ощадливих реформ. Про чергові скорочення і говоритиме сьогодні Ангела Меркель з прем`єр-міністром країни, Антонісом Самарасом.

  Панагіотіс Куніакіс, мешканець Афін: "Будемо сподіватися, що у Греції Ангела Меркель перш за все побачить, як упав рівень життя греків, і це вплине на її рішення. Я сподіваюся, ми для Європи - не якісь морські свинки".

  Нікос Ліакос, мешканець Афін: "Що цей візит змінить? Усе вже давно узгоджено для отримання наступної позики. Навіть якби Ангела Меркель якось по-особливому ставилася до греків - а я не думаю, що це так - є певні процедури, які вже не скасувати".

  Напередодні у центрі Афін зібралися щонайменше шість тисяч демонстрантів. Вони виступали проти візиту Ангели Меркель. Мітинг влаштували найбільші профспілки країни разом із представниками комуністичної партії. Також серед протестувальників були студенти та вчителі. Демонстранти обурені скороченнями бюджету та реформами, які нав’язує країні Євросоюз.

  Костас Цикрікас, протестувальник: "Ми хочемо заявити, що не маємо нічого проти німецького народу, а протестуємо проти політики наших європейських партнерів, особливо Німеччини".

  Попередній матеріал
  Кандидати у депутати продовжують скаржитись один на одного до ЦВК та МВС
  Наступний матеріал
  У Венесуелі мітингують прихильники опозиції - вимагають перерахунку голосів
  Теги: