5.ua

Сьогодні азербайджанці оберуть нового президента

  В Азербайджані проходять президентські вибори. Кандидатів - десятеро, та більшість аналітиків пророкують перемогу чинному голові держави - Ільхаму Алієву. Він керує країною останні 10 років..

   


  Посаду він перейняв від батька - Гейдара Алієва, що був при владі ще з радянських часів. За всю історію незалежного Азербайджану - жодні вибори там ще не визнали вільними і справедливими. Напередодні сьогоднішнього голосування країною прокотилася серія арештів, різко збільшили штрафи за несанкціоновані мітинги. Опозиціонери вже зараз повідомляють про порушення на дільницях. Однак, жоден із противників Ільхама Алієва не має достатньої для перемоги підтримки. На користь президента, зокрема - зростання добробуту в країні завдяки прибуткам від нафти та газу.

  Асеф Хаджиєв, речник штабу Ільхама Алієва, чинного президента Азербайджану: «Чого хочуть люди в Азербайджані? Гарного життя, високої зарплати, процвітання. У нас все це є. Країна стрімко розвивається, а це означає, що люди мають підтримати ту людину, яка це все організувала».

  Джаміль Хасанлі, кандидат у президенти: «Я не впевнений, що виборча комісія зможе забезпечити прозорість виборів. Після їхнього завершення, ми застосуємо всі можливі методи перевірки та продовжимо боротьбу. Ми не погодимося з будь-якими неконституційними діями».

  Попередній матеріал
  Парламентська комісія звинувачує Богатирьову у провалі програми вакцинації [відео]
  Наступний матеріал
  Мінрегіонбуд обіцяє не припиняти опалення через потепління [відео]