5.ua

Парламентська комісія звинувачує Богатирьову у провалі програми вакцинації [відео]

  Більше 40 відсотків дитячих вакцин в Україні не мають європейського сертифіката якості. Про це заявили члени парламентської тимчасової слідчої комісії, яка з травня перевіряла Міністерство охорони здоров’я.

  Народні обранці наголосили, вакцини російського виробництва не мають європейського стандарту якості, який контролює правила виробництва медичних препаратів. У комісії зауважили, торік державна служба з лікарських засобів винесла понад півсотні розпоряджень про заборону їх використання. Натомість, у МОЗ наголосили, препарати не мають європейських стандартів, проте відповідають нормам виробництва Росії, й ретельно перевіряються під час завезення до України.

  Павло Петренко, народний депутат, «УДАР»: «Була провалена програма вакцинації населення, тому що були завезені, і, фактично, вакциновані українці вакцинами сумнівної якості. Тільки за минулий рік було винесено понад 50 розпоряджень щодо заборони тих чи інших лікарських засобів в зв’язку з тим, що вони закуповувалися МОЗом, але щодо них були встановлені відповідні факти летальних випадків. Тобто, люди помирали від цих лікарських засобів. Та палітра порушень, яка викладена у звіті, говорить тільки про одне – що очільник МОЗу повинен піти у відставку».

  Попередній матеріал
  На чемпіонаті зі стрибків без парашута загинув угорський спортсмен
  Наступний матеріал
  Сьогодні азербайджанці оберуть нового президента