Фото: Philipp Kireev / Twitter

В Москві проходять мітинги за і проти війни (оновлено)

  Два велелюдних мітинги – "за" і "проти" війни з Україною – починаються в Москві. В обох акціях мають узяти участь по кілька тисяч людей. Їхні маршрути – перетинаються.

  Зараз збираються учасники провладної ходи. Усі - в однакових червоних куртках, з прапорами. Організували цей марш активісти руху "Суть врємєні", що прагнуть відродження Радянського союзу. Їхня ідеологія – це суміш комуністичних і православних ідей. Військове вторгнення до України ці люди схвалюють.

  Одначсно з "червоною ходою", в Москві починається марш "Ні війні". У ці хвилини його учасники стартують зі Страсного бульвару. За годину планують дійти до проспекту Сахарова і влаштувати там мітинг. В учасників цієї ходи – саморобні плакати з написами "Ні війні", "Де фашизм?", "Руки геть від України". Прапори над ходою різні – і українські, і російські. До противників війни з Україною приєдналися і люди, обурені наступом на свободу слова в Росії. Зокрема – закриттям опозиційних каналів та видань.

  Учасники "Маршу миру" спочатку планували виступати лише проти війни та за цілісність і суверенітет України. Однак, після розгону редакції сайту "Лєнта.ру" та українського "Коммерсанта", і блокування сайту опозиціонера Олексія Навального – додали й протест проти утисків свободи слова. Організатори ходи очікують до 50 тисяч учасників.

  Напередодні виявилося, що одночасно майже тим же маршрутом пройде інша демонстрація – провладного руху "Суть врємєні" Сергія Кургіняна. Заявлено участь 2 тисяч мітингарів – на цей марш запрошують всіх, хто хоче боротися з "неонацизмом на Україні та захищати свою батьківщину від вторгнення західних інтервентів". Обидні акції відбудуться на Бульварному кільці. Поліція вже посилила заходи безпеки в центрі російської столиці.

  Фото: Philipp Kireev / Twitter

  Попередній матеріал
  МЗС Великої Британії: настав час жорстких санкцій проти Москви
  Наступний матеріал
  Прокуратура: люди в Харкові загинули від пострілів картеччю
  Теги:
  Loading...