5.ua

МЗС Великої Британії: настав час жорстких санкцій проти Москви

  Міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Хейґ розчарований результатами переговорів Росії та США. Під час зустрічі можна було досягнути дипломатичного компромісу, але цього не сталося – вважає він.

  Упродовж кількох тижнів зустрічей, переговорів та умовлянь Росія не вжила жодних заходів для зменшення напруги у Криму, натомість – продовжує провокаційні дії. Тож Хейґ наполягає: настав час жорстких санкцій проти Москви. Велика Британія закликає Євросоюз до твердої та єдиної реакції і негайного запровадження обмежувальних заходів, які раніше вже узгодили члени ЄС. Чи покарають Росію за кримську кризу та як саме – стане відомо у понеділок, після засідання ради міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі.

  Вільям Хейґ, міністр закордонних справ Великої Британії: "Той факт, що Росія досі нічого не зробила, щоби зменшити напруження, робить нашу роботу доволі складною. Ми маємо реалістично сприймати ситуацію. Оскільки жодного прогресу немає, Євросоюз та Велика Британія повинні переходити до подальших кроків. Якщо референдум відбудеться – ми перейдемо до заборони в’їзду російським посадовцям та заморожування коштів окремих осіб".

  фото lviv24.at.ua

  Попередній матеріал
  На Луганщині затримали російського радикала
  Наступний матеріал
  В Москві проходять мітинги за і проти війни (оновлено)
  Теги:
  Loading...