Снігові бурі паралізували схід США

  Найпотужніші за десятиліття снігові бурі паралізували східне узбережжя Сполучених Штатів. Негода вже забрала життя п`ятьох людей. Більшість із них - загинули в аваріях, яких нині рекордна кількість. Сотні водіїв застрягли у заметах. Аеропорти та вокзали - переповнені. Тисячі людей не можуть потрапити додому напередодні свят. У кількох штатах оголосили надзвичайний стан.

  Рекордний снігопад у Вашингтоні. За добу випало майже півметра снігу, стільки ж зафіксували і у Філадельфії. У столиці через негоду оголосили надзвичайний стан. Там не ходить громадський транспорт, а власникам авто радять забути про машини на кілька наступних днів. Окрім Вашингтона, надзвичайний стан запровадили у Філадельфії, а також у Вірджинії, Західній Вірджинії та Кентуккі. Сксовані авіарейси, потяги відправляються із годинним запізненням.

  Дорожні служби ледве справляються із ситуацію. Найгірше - у Віджинії, там за добу зафіксували чотири тисячі аварій, більшість - через негоду. Кількасот водіїв застрягли у заметах. Їм на допомогу відправили Хаммери військового зразка. Влада рекомендує людям взагалі не залишати будинків. Спорожніли не лише вулиці, але й торгівельні центри. Це особливо болісно для американців. Адже нинішні вихідні - останні перед Різдвом, і продажі у ці дні - зазвичай рекордні. Втім, декому негода лише полегшила життя.

  У Північнй Кароліні через сніг та вітер пошкодженії лінії електропередач. Без світла залишилися близько шістдесяти тисяч людей. До удару стихії вже готуються північні штати. У Бостоні та Нью-Йорку прогнозують до тридцяти п`яти сантиметрів снігу, ще більше - у Нью-Джерсі та на Лонґ-Айленді. А епіцентр снігової бурі нині рухається до Нью-Йорка та Нової Англії.

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  Попередній матеріал
  ?27,000 дадуть тим, хто допоможе спіймати грабіжників Освенциму
  Наступний матеріал
  Сироти влаштували концерт для ... манекенів українських політиків
  Теги: