Сироти влаштували концерт для ... манекенів українських політиків

  Подарунки на День Святого Миколая підготували діти сироти... українським політикам. Кілька місяців малята, позбавлені батьківського піклування, готували святковий концерт. Найменші вчили віршики і танці, а старші створили справжню дизайнерську колекцію одягу для високопосадовців. І запросили поважних персон на святкування - до дитячого будинку.

  Анжела в дитячому будинку з чотирьох років. У свої шість - вона найменша артистка цієї вистави. У дівчинки немає батька, мати випиває. Зате є братик і сестричка - сьогодні вони також на сцені. Дитячий будинок - їхня велика сім`я. 

  Старші вихованки дитбудинку порадувати вирішили не лише рідних, а й кандидатів у Президенти. Для них своїми руками створили міні-колекцію піджаків. Та ще й послання в кожному зашифрували - у символах-прикрасах. Взамін сподівалися лише на одне.

  Ольга Бондаренко, 5 канал: "У подарунок від Святого Миколая діти чекали на візит політиків. Для них і концерт готували - всім дитячим будинком. Утім, ніхто із запрошених не прийшов. Вітали дітей замість живих високопосадовців - картонні манекени".

  Їх і запросили на сцену. І подарунки ручної роботи вручили - символічні піджаки урочисто вдягнули на муляжі. І розшифрували послання.

  Тома: "Мы очень хотим, чтобы будущий Президент в будущем создал такие условия, чтобы каждый из нас бы смог реализоваться".

  Емма:чень верю, что будущий Президент будет уажать интересы всех и каждого отдельно".

  Повеселилися вихованці "Малятка" без політиків. Співали, танцювали, і з манекенами пофотографувалися. Переконують, свято вдалося. А їхні заповітні мрії обов`язково здійсняться.  

  Ольга Бондаренко, Денис Блажиєвський. 5 канал

  Попередній матеріал
  Снігові бурі паралізували схід США
  Наступний матеріал
  Слухання справи І. Дем`янюка поновлюють у Мюнхені
  Теги: