патрульні Бразилія 5 канал

Сльозогінний газ та гумові кулі: У Ріо-де-Жанейро відбулися зіткнення демонстрантів з поліцією

  Постраждали щонайменше 30 осіб

  У Ріо-де-Жанейро відбуваються масові акції протесту проти заходів місцевої влади щодо економії – серед причин погіршення економічної ситуації у країні називаються серед іншого витрати на літню Олімпіаду. У ході зіткнень із правоохоронцями постраждали щонайменше 30 осіб, повідомляє видання DW.

  Зазначається, що у вівторок, 6 грудня, у центрі міста пройшли демонстрації, які переросли у зіткнення із поліцією. У заходах охорони порядку були задіяні "сотні поліцейських", які застосовували сльозогінний газ та гумові кулі.

  Втім, частина поліцейських, які також не підтримують пакет економічних заходів влади перейшла на бік протестувальників. Демонстранти побудували на вулицях міста барикади, які пізніше підпалювали.

  Наразі місто Ріо-де-Жанейро знаходиться на межі банкрутства. Поряд зі зниженням доходів від видобутку нафти, серед економічних причин кризи експерти також називають витрати на Олімпіаду. Через пакет заходів з економії жителі міста побоюються скорочень витрат на освіту, соціальну сферу, охорону здоров'я і безпеку.

  Нагадаємо, наприкінці жовтня у Сеулі 1,5 мільйона осіб вийшли на акцію протесту.

  Попередній матеріал
  Столтенберг розповів, про що йтиметься на засіданні комісії НАТО-Україна
  Наступний матеріал
  Аваков: Дії Росії можуть розвалити НАТО

  На Олімпіаді в Ріо обстріляли бус із журналістами

  На Олімпіаді у Ріо прогримів вибух

  У Сеулі 1,5 мільйона осіб вийшли на акцію протесту

  У Туреччині тисячі людей протестують проти закону щодо "легалізації зґвалтувань неповнолітніх"