Фото із відкритих джерел

Скоїв злочин за дорученням Трампа: екс-адвокат президента США офіційно визнав свою провину

  За повідомленням федерального судді, "Коен заявив на судовому засіданні, що заплатив 130 і 150 тис доларів двом жінкам з основною метою вплинути на вибори"

  Майкл Коен, який був адвокатом Дональда Трампа, визнав свою провину за 8 пунктами звинувачення. Під присягою він заявив, що скоїв злочин за дорученням Трампа. Про це повідомляє "Українська Правда".

  Коен визнав свою вину у податковому шахрайстві, фінансових махінаціях та порушенні закону про фінансування президентських кампаній. Він наголосив, що "в координації і за вказівкою кандидата на федеральний пост" запобіг публікації інформації, яка могла завдати шкоди кандидату і його передвиборчій кампанії.

  За повідомленням федерального судді, "Коен заявив на судовому засіданні, що заплатив 130 і 150 тис доларів двом жінкам з основною метою вплинути на вибори".

  Коен не оприлюднював жіночі імена та прізвище Трампа, проте суми виплат відповідають платежам за мовчання стосовно сексуального зв'язку з Трампом порноакторці Стормі Деніелс і моделі Playboy Карен Макдугал безпосередньо перед виборами.

  "Якщо ці платежі були злочином для Майкла Коена, то чому вони не були злочином для Дональда Трампа?", – зазначив у Twitter адвокат Коена Ленні Девіс.

  Як повідомляв 5.UA, члени журі суду присяжних визнали колишнього керівника виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта винним за 8 із 18 пунктів обвинувачення.

  Попередній матеріал
  Убивство екс-депутата в Сумах: дружина, яку підозрюють у злочині, попросила політичного притулку в РФ
  Наступний матеріал
  У Кенії археологи знайшли унікальне масове поховання віком у 5 тисяч років

  Суд присяжних визнав Пола Манафорта винним за вісьмома пунктами обвинувачення

  Екс-радниця Трампа оприлюднила черговий таємний аудіозапис

  Трамп підписав оборонний бюджет, в якому передбачено $250 млн для України: про що йдеться в документі

  Агента ФБР, який обіцяв зупинити Трампа, звільнили: президент США не забарився з реакцією

  Трамп приєднався до бойкоту виробника мотоциклів Harley-Davidson

  Співпраця європейських країн із Росією перекреслює майже всі санкції – експерт