Скандал у США: охоронці Обами розважалися з колумбійськими повіями

  Скандал у Білому домі. Охоронців Барака Обами вислали з Колумбії - через зв`язки з тамтешніми повіями. Інцидент стався у місті Картахена у четвер - перед відкриттям саміту Америк.

  За день до цього -  група американських спецагентів, які готували приїзд президента США до Картахени, прибула до готелю у компанії жінок. Однак, вранці одна із них відмовилася залишати номер  президентського охоронця -  доки їй не заплатять за послуги. Обурені повії навіть були змушені викликати поліцію. У Білому домі наголошують: причетні до скандалу спецагенти не відповідали безпосередньо за безпеку Обами.  Американські спецслужби розслідують інцидент.

  Барак Обама, президент США: "Я очікую, що буде проведено ретельне розслідування. Якщо звинувачення підтвердяться, тоді мене це розсердить. Моя повага до працівників Секретної служби не відрізняється від мого ставлення до членів моєї делегації, що тут сидять. Ми представляємо народ Сполучених Штатів і коли ми відвідуємо іноземні країни, я розраховую, що наша поведінка буде якнайкращою".

  Попередній матеріал
  Надзвичайна подія у лондонському аеропорту "Ґетвік"
  Наступний матеріал
  Папі Римському Бенедикту XVI - 85
  Теги: