Скандал довкола Ігор співдружності в Індії

  Скандал довкола Ігор співдружності в Індії. Один із наймасштабніших спортивних заходів стартує третього жовтня.
  Втім, низка збірних з різних країн світу відмовляється їхати на змагання. Спортсмени побоюються за свою безпеку і здоров`я. Зокрема, нарікають на погані умови проживання в олімпійському містечку. А ще команди переполохав нещодавній теракт в індійській столиці та інцидент з пішохідним мостом біля головної арени Ігор, який рухнув, поранивши щонайменше двадцятьох людей. Команди з Нової Зеландії, Австралії, Канади та Шоталандії наразі відклали приїзд до Нью-Делі. Влада Індії запевняє - усі недоліки обов`язково виправить до початку Ігор співдружності.

  Налані Банзаль, мешканка Нью-Делі: "Гадаю, ми в змозі все провестИ на належному рівні. Але після того, як імідж Індії змалювали так негативно, думаю, більше ніколи нам не довірять проведення Ігор співдружності". 

  Майк Стенлі, голова Олімпійського комітету Нової Зеландії: "Поки що правління погодилося надалі готуватися до участі в Іграх співдружності. Але ми чітко відстеживатимемо ситуацію протягом тижня до від`їзду атлетів нашої збірної".

  Джон Коетс, голова Олімпійського комітету Австралії: "Питання не в тому - довіряти чи не довіряти Індії проведення такого заходу. Проблема насправді значно глибше.  Федерація Ігор співдружності має дуже малі ресурси і не в змозі контролювати будівництво різних об"єктів -  як це робить Олімпійській комітет". 

  Попередній матеріал
  Сюжет про церкву з унікальним стінописом на Львівщині [відео]
  Наступний матеріал
  В Угорщині відбувся показ мод ромів
  Теги: