Скандал через дитячі коляски у США (репортаж)

  Скандал у Сполучених Штатах. У Нью-Йрку один з набільших виробників дитячих колясок - Maclaren - повертає з обігу продукцію, виготовлену протягом десяти років. Причиною таких заходів стала неправильно умонтований у колясках механізм, який травмував пальці у 15 немовлят.

  Ажіотаж панує у Нью-Йорку. Десятки людей поскаржилися на компанію Maclaren, яка уже десять років продає одні з найкращих дитячих колясок у країні. Утім - виробник вирішив оновити механізми візків і додав автоматичні перемикачі, щоби полегшити складння і розкладання колясок. Але рекомендацій з їх використаня не надали. Необачні малята - через таке нововведення буквальнно залишилися без пальців.

  Компанія відкликала усю продукцію, яку виготовляла протягом десяти років. Серед них і найпопулярніші моделі - Воло, Тріумф, Квест Спорт та Техно. Також Maclaren визнала свою провину і надала матеріальну допомогу матерям, чиї діти постраждали найбільше. Коштує один такий візок - від 360 доларів. 

  Maclaren - одна з найпопулярніших компаній у світі. Її продукцію замовляли Росія, Німеччина, Велика Британія та країни Південної Америки. Нині фінансові втрати компанії неминучі. Натомість - керівництво планує розробити нові моделі колясок та дарувати їх під час наступних рекламних акцій.
  Олена Кабанець, 5 канал

  Попередній матеріал
  Здобутки українських творців роботів на Міжнародній арені
  Наступний матеріал
  У Франції починається загальна вакцинація проти H1N1
  Теги: