5 канал

"Швидка духовна допомога": Польщу здивував священик, що жартує та прибуває за викликом

Священик каже, що духовна особа має супроводжувати людину в її щоденному житті, тому він радо допомагає всім охочим

В одній із парафій на Півдні Польщі діє "швидка духовна допомога". Її організатором і виконавцем є місцевий священик. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, духівник вирішив, що мусить бути доступний своїм парафіянам у будь-який час доби і за будь-яких обставин. Тож кожен, хто потребує допомоги і присутності священика, може зателефонувати за спеціальним номером.

На машині "швидкої духовної допомоги" також є сирена у формі "біретти" – традиційного головного убору священиків західного обряду. Отцеві Кшиштофу Кауфу її допомогли зробити парафіяни, щоб ті, кому їде допомагати отець, одразу бачили, що духовна поміч уже близько.

"Люди потребують присутності священика, котрий не просто доступний у церкві, у своєму будинку чи офісі. Людям потрібна духовна особа, що буде супроводжувати їх у щоденному житті, яке часто буває важким і печальним", – каже Кауф.

За його словами, найчастіші причини звернень до священика – це суперечки між рідними і втрата близької людини. Хоча отець Кшиштоф Кауф створив духовну допомогу для своїх парафіян, він допомагає усім, хто попросить. Отець Кауф жартує, що знає імена не лише всіх парафіян, а їхніх домашніх улюбленців.

Нонна Стефанова, "5 канал"

Попередній матеріал
Турчинов – про допит Януковича: "Український суд став масовкою у сценарії спецслужб РФ"
Наступний матеріал
Політолог: Якщо Україні не буде надано безвізовий режим – це підірве довіру до ЄС

"Інтерсіті" невдовзі курсуватиме до Польщі

Польща активно винаймає українських працівників на роботу

Польща і Україна можуть створити новий гвинтокрил – міноборони республіки