kurs.kiev.ua

"Інтерсіті" невдовзі курсуватиме до Польщі

  Проект планується реалізувати до Різдвяних свят

  Українські та польські депутати планують реалізувати пілотний проект щодо продовження маршруту потяга "Інтерсіті" сполученням Київ-Львів до польського Перемишля. Про це йшлося на підсумковому засіданні комітету з питань транспорту ВР та комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща, передає "Укрінформ".

  Як стало відомо, пілотний проект планується реалізувати до Різдвяних свят.

  "Укрзалізниця вже заявила про готовність продовжити маршрут. Тепер потрібно узгодити всі нюанси з прикордонною службою та ДФС", – повідомив голова комітету ВР з питань транспорту Ярослав Дубневич.

  Він також зазначив, що у подальшому буде розглядатись питання про будівництво євроколії до Львова, а згодом до Києва. Це дозволить з`єднати якісним транспортом туристичні центри – Краків, Львів та Київ.

  У відомстві вражають, що це буде відновленням та розбудовою нового "шовкового шляху" для перевезення вантажів. Крім того, це допоможе розвантажити пункти пропуску і зменшити черги на українсько-польському кордоні.

  Як стало відомо, за підсумками засідання була підписана Декларація намірів про співпрацю між Службою автомобільних доріг у Львівській області та  Управлінням доріг Підкарпатського воєводства.

  У документі йдеться про готовність до розбудови дорожньої інфраструктури прикордонних територій Львівської області та Підкарпатського воєводства, а також створення безпечного середовища у межах транспортних коридорів Любачів – Башня Гурна та Башня Гурна – Горинець-Здруй.

  Нагадаємо, влітку "Укрзалізниця" заявила про запуск нового швидкісного "Інтерсіті" Київ-Херсон.

  Дивіться такожПольща активно винаймає українських працівників на роботу

  Попередній матеріал
  Історія добровольця ОУН: хто і чому не дає бійцю з Сімферополя статус інваліда війни
  Наступний матеріал
  "ЄС має певні внутрішні проблеми": Геращенко розповіла подробиці саміту Україна-ЄС

  "Укрзалізниця" запускає новий швидкісний "Інтерсіті" Київ-Херсон

  Харчування пасажирів у швидкісних поїздах "Інтерсіті" подешевшало на 10%

  Польща активно винаймає українських працівників на роботу