Швеція може відновити будівництво ядерних реакторів

  Швеція може відновити будівництво ядерних реакторів. До такого кроку - парламент може вдатися для зменшення шкідливих викидів в атмосферу і отримання дешевої електроенергії.

  Заборона на розвиток ядерної енергетики діяла у Швеції майже тридцять років. Однак напередодні правоцентристи ініціювали перегляд цієї заборони. Голосування у парламенті має відбутися за місяць. Нині Швеція світовий лідер у пошуку альтернативних джерел енергії. Багато років у країні використовують гідроелектроенергію і вітряні станції . Швецькі посадовці нещодавно заявили, що до 2020 року країна вже не буде залежною від природного палива. Про наміри розвинути ядерну енергетику вже заявили низка країн Євросоюзу. Зокрема Польща, Фінляндія, Велика Британія і Франція.

  Фредерік Рейнфілд, прем’єр-міністр Швеції: "Європа зараз активно шукає виходу з енергетичної залежності і ми повинні також приєднатися до цих пошуків. Наступне головування у Євросоюзі – наше. Перед нами стоїть нелегке завдання – об’єднати Європу довкола енергетичної політики. Своїми діями та рішеннями щодо ядерної енергетики ми повинні показати приклад".

  Попередній матеріал
  Гавриш: За тиждень-півтора моряки з "Фаїни" повернуться додому
  Наступний матеріал
  У Мюнхені відкривається Міжнародна конференція з глобальної безпеки
  Теги:
  Loading...