Гавриш: За тиждень-півтора моряки з "Фаїни" повернуться додому

  Чекати лишилося відносно недовго. Вже за тиждень-півтора українські моряки із судна "Фаїна" - повернуться на Батьківщину. Про це 5-му каналу повідомив перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш. За його словами, нині прокачують паливо до корабля, і вже до кінця дня Фаїна має рушити до Момбасу.

  Туди - прибудуть і представники Укрінмашу, компанії, яка експортувала зброю до Кенії. Американські експерти детально оглянули судно і вантаж, і за їхніми висновками - все у нормі. Члени екіпажу почуваються добре і вже працюють на своїх робочих місцях.

  Степан Гавриш, перший заступник секретаря РНБО: "Усі моряки пройшли психологічний огляд, також їх оглянули лікарі, стан здоров`я їх задовільне. Засвідчено, що вини похуділи, утім похудіння це не є критичним, в середньому від 5- 7 кг. Це засвідчує, що вони вцілому у доброму стані. Є проблема пов`язана власне з відчуттями, але будь-яких патологічних змін не знайдено. на фаїні залишилася величезна кількість життєдіяльності піратів, яка вимагає серйозної санітарної роботи. Увесь екіпаж знаходиться на своїх робочих місцях, ми сподіваємось, що максимум через 8 годин. корабель покине стоянку і вирушить у напрямку Момбасу. Середньостроковий час вильоту із Кенії 6, максимум 8 днів".

  Попередній матеріал
  Пірати: Ми ситі "Фаїною" по горло
  Наступний матеріал
  Швеція може відновити будівництво ядерних реакторів
  Теги:
  Loading...