Курченко
Курченко politeka.net

Швейцарія арештувала 2 мільйони доларів Курченка – заява ГПУ

Компетентним органам Швейцарії вдалося виявити один із рахунків, на який, за даними слідства, перераховувалися кошти, отримані злочинним шляхом

За запитом Генеральної прокуратури України були заарештовані кошти бізнесмена Сергія Курченка в загальній сумі $2 млн. Про це інформує прес-служба Генпрокуратури.

Як повідомили компетентні органи Швейцарії, їм вдалося виявити один із рахунків, на який, за даними слідства, перераховувалися кошти, отримані злочинним шляхом, а також рахунок одного з підконтрольних злочинній організації підприємств на території цієї держави.

У ГПУ також повідомили про здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо створення злочинної організації Януковича і його структурного підрозділу під керівництвом Курченка, а також про скоєння в її складі тяжких, особливо тяжких та інших злочинів у паливно-енергетичному та банківському секторах економіки, сфері оподаткування та інших.

Встановлено, що за участь у злочинній організації і здійснюваних нею злочинах один з колишніх посадових осіб "Брокбізнесбанку" отримував значні суми коштів.

Як повідомляв 5.UA, 28 квітня 2017 року набуло законної сили рішення суду про перерахування до державного бюджету $1,5 млрд, заарештованих на рахунках Януковича і його оточення.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Спеконта" осінь: Київ побив температурний рекорд 1916 року
Наступний матеріал
Нажив замок і картини Сальвадора Далі: у Франції схопили українського чиновника-корупціонера
Loading...

Нова стратегія для України: ЄБРР затвердив план на 5 років

Гроші на гарячу воду для киян: Мінфін виділив 730 мільйонів на погашення боргу

Дружину прем’єр-міністра Ізраїлю судять за звинуваченням у розтраті

Хто в Україні заробляє найбільше

Участь ГРУшника Чепіги у втечі Януковича підтвердив Аваков

Телефонне шахрайство: жителька Тернополя втратила 46 тисяч гривень