Швейцарія приєдналась до міжнародних санкцій щодо Росії

  Федеральна рада Швейцарії сьогодні розглянула ситуацію в Україні і засудила анексію Криму Росією. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Федеральної ради Швейцарії 26 березня.

  Як підкреслюється в повідомленні, Федеральний рада Швейцарії прийняла до відома інформацію про санкції, введені ЄС і США відносно Росії, та вирішила прийняти всі необхідні заходи для того, щоб швейцарська територія не використовувалася росіянами для їх обходу.

  У повідомленні сказано, що з самого початку української кризи уряд Швейцарії уважно стежив за розвитком подій на Кримському півострові та кроками, які були прийняті міжнародним співтовариством.

  «Швейцарська влада вже вирішили заморозити будь-які можливі активи екс-президента України Віктора Януковича та його оточення в Швейцарії, а також призупинити експорт військової техніки до Росії й програму підготовки для російських військових», - підкреслили у Федеральній раді Швейцарії.

  У Раді Швейцарії також заявили, що стурбовані ескалацією конфлікту в Україні. На думку швейцарської влади, референдум 16 березня в Криму був проведений з порушенням Конституції України а, отже, незаконно. Приєднання Криму до Росії також суперечить міжнародному праву і принципу територіальної цілісності держав, що існує в світі, - наголошується в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Розвідник: Реального плану вторгнення в Україну Росія не має
  Наступний матеріал
  Обама: "Холодної війни" з Росією через Крим не буде
  Теги:
  Loading...