Шнобелівські премії вручили в США

  Шнобелівські премії вручили у Сполучених Штатах. Нагороди присуджують за найсумнівніші наукові досягнення. Антипремії вручили у десяти номінаціях.

  Зокрема,  лауреатами стали дослідники кінця світу. За їхніми прогнозами, Апокаліпсис мав настати 60, 20 і сім років тому - а ще цьогоріч. Нагороду у галузі медицини - вручили авторам дослідження про те, як бажання помочитися впливає на прийняття рішень. У галузі психології - відзначили норвежця. Він намагався визначити, чому люди зітхають. До списку призерів - потрапив і мер Вільнюса Артурас Зоукас - за інновації в боротьбі з нелегальним паркуванням. Нагадаємо, неправильно припарковані машини - посадовець чавив танком.

  Макото Імаі, лауреат Шнобелівської премії: "Ми досліджували, як можна розбудити в разі небезпеки людину з вадами слуху. Оптимальна відповідь на це питання - спрей з васабі. При певній концентрації цієї приправи у повітрі - одразу прокинеться будь-яка глуха людина. Окремо хочу подякувати усім волонтерам, що зголосилися виступити об`єктами у нашому дослідженні".

  Попередній матеріал
  У Римі відремонтують бронзову статую папи Івана Павла ІІ
  Наступний матеріал
  Фракція ПР готова розглянути питання про декриміналізацію статті, за якою судять Тимошенко
  Теги: