Щорічне різдвяне послання виголосив Папа Римський у Ватикані [відео]

  Народження Христа за грегоріанським календарем святкує понад мільярд католиків та деяких православних по усьому світу. Папа Римський Бенедикт XVI - звернувся до вірян із традиційною промовою "Урбі ет Орбі" - "Місту та світу". По завершенні звернення - привітав вірян 65ма мовами. Послухати промову на головну площу Ватикану - зібралися тисячі прочан і туристів з усього світу.

  Бенедикт XVI, Папа Римський: "Вітаю з Різдвом Христовим та Новим Роком!"

  Промову "Урбі ет Орбі" папа римський виголошує два рази на рік - на різдво та паску. У сьогоднішній проповіді - Бенедикт XVI  укотре закликав мешканців Святої землі - ізраїльтян і палестинців - почати жити в мирі й злагоді. Папа також висловив надію на припинення насильства в інших гарячих точках планети - Іраку, Афганістані, Сирії. Під час промови Бенедикт XVI згадав про людей, які потерпають через голод та стихійні лиха - у Сомалі, в Таїланді та на Філіпінах.

  Бенедикт XVI, Папа Римський: "Молюся за всіх стражденних людей. Хай у цей день Господь допоможе їм і зробить наш світ добрішим і безпечнішим. Давайте побачимо за блиском і розкішшю сучасного святкування Різдва новонародженого в хліву у Вифлеємі".

  Багато прочан вирішили відсвяткувати різдво - у Вифлеємі. Вони приїхала до храму Різдва Христового, який звели 1700 років тому на місці народження Ісуса. Святкувати до Вифлеєму прибули, за офіційними даними, 120 тисяч людей - на третину більше, ніж тогоріч. Кульмінацією свята стало богослужіння в базиліці Різдва Христова.

  Месами та парадами - відзначили прихід різдва в усьому світі. Невеселим вийшло свято в королівської родини у Великій Британії. Різдвяну месу - сім`я відвідвідала без чоловіка королеви Єлизавети, принца Філіпа. Напередодні йому зробили операцію на серці. Королева, яка є главою англіканської церкви, не порушуватиме традицій. Сьогодні ввечері - вона звернеться до співгромадян із щорічною різдвяною промовою.

  Попередній матеріал
  Медики пропонують звичайну сіль повністю замінити на йодовану [відео]
  Наступний матеріал
  Град розміром з лимон - випав у Австралії
  Теги: