Щонайменше десять людей загинули внаслідок теракту в індійській столиці

  Щонайменше десять людей загинули внаслідок теракту в індійській столиці. Ще півсотні - зазнали поранень. Відповідальність за вибух взяло на себе ісламістське угруповання з Бангладеш.

  Вибух біля воріт Верховного суду Індії стався близько десятої ранку. Він був настільки потужним, що затряслися усі будівлі навколо, кажуть очевидці.  

  Паланіаппан Чидамбарам, міністр внутрішніх справ Індії: "Вибухівку заклали у невеликий чемодан біля воріт верховного суду. Є загиблі і поранені. Деякі постраждалі у вкрай тяжкому стані".

  Відповідальність за теракт взяло на себе Ісламістське угруповання "Рух ісламської боротьби". Повідомлення про це надіслали електронною поштою. Самі бойовики базуються у Бангладеш. Теракт стався під час офіційного візиту прем`єр-міністра Індії в Бангладеш. Він не був там протягом останніх 12 років.

  Манмохан Сінгх, прем`єр-міністр Індії: "Я співчуваю родинам загибих і постраждалих. Усі - як влада так і громадяни повинні об`єднатися у боротьбі з тероризмом".

  Саморобна вибухівка, яку заклали у чемодан, була середньої потужності, наголошують експерти.  Жертв могло бути значно більше. Адже вранці на вулицях поблизу Верховного суду зазвичай багато людей. Це вже другий вибух за останні кілька місяців. У травні терористи замінували авто поблизу воріт номер сім Верховного суду, але тоді ніхто не постраждав. А місяць тому внаслідок потрійного теракту у місті Мумбай загинули понад два десятки людей. Сотня -зазнали поранень.

  Ганна Ільїних "5 канал"

  Попередній матеріал
  Уже кілька тижнів неприємні запахи поширюються Львовом
  Наступний матеріал
  Конституційний суд Німеччини підтримав внесок країни у фінансову допомогу державам ЄС
  Теги: