Уже кілька тижнів неприємні запахи поширюються Львовом

  Уже кілька тижнів неприємні запахи, що поширюються Львовом, не дають спокою мешканцям та відлякують туристів. Каналізаційний сморід чи не щодня з`являється в різних районах міста. Щоб з`ясувати його причину, мерія створила спеціальну комісію. Вона має перевірити усі підприємства, які можуть скидати у каналізацію заборонені речовини, що сприяють виникненню неприємних запахів.

  Пані Тамара мешкає неподалік очисних споруд. Каже, у цьому районі завжди відчувався неприємний запах, але такого смороду, який з`явився наприкінці літа, вона не пам`ятає.

  Тамара: "В основному запах появляється під вечір, після шостої. Неприємний, бо то смердить туалетами, поганими, нечистими".

  Неприємний каналізаційний запах для міста Лева-не новина. Він відчувається щоліта. Проте цьогоріч сморід значно посилився. Містяни скаржаться - це не лише спричиняє дискомфорт, а й заважає жити. 

  Володимир Іленко, продавець журналів: "Зараз останнім часом воно часто стало що воно смердить. Ви знаєте то треба впершу чергу міняти ті каналізаційні структури, треба подумати, як то замінити, вони напевно не мінялися, кажуть вже мають пенсійний вік".

  Мар`яна Качмарик, гід: "Запах все одно мішає, якусь би масочку взяти тобто виникала така думка, але якось обходилася".

  Природу неприємного запаху вивчає спеціальна комісія. Причину смороду мають визначити до першого листопада. Припускають, що тхне каналізація- через несправні дощоприймачі та численні ремонти вулиць. Адже при цьому одночасно міняють і каналізаційні колектори. Тамтешні медики переконані - неприємний запах може стати причиною нездужання, адже у львівському повітрі виявили завищені норми аміаку.

  Володимир Олійник, лікар відділення комунальної гігієни міської СЕС: "Він є шкідливий, якщо він перевищує допустимі рівні. Він може викликати і подразнення слизових і може захворювання посилювати легеневі захворювання, люди які мають слабку нервову систему також може призвести до погіршення стану здоров`я".

  А поки комісія дійде висновку, львів`яни сподіваються лише на осінні дощі. Кажуть, опади промивають каналізацію і тоді смердить набагто менше.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Газові дискусії між Росією та Україною не загрожують безпеці Європи
  Наступний матеріал
  Щонайменше десять людей загинули внаслідок теракту в індійській столиці
  Теги: