Щонайменше 44 людини загинули під час тюремного заколоту на півночі Мексики

  Щонайменше 44 людини загинули під час тюремного заколоту на півночі Мексики. Там побилися представники конкуруючих кримінальних угруповань.

  Бунт почався серед ночі. В`язні підкупом або силою - примусили охоронців відкрити двері між двома корпусами буцегарні. За однією з версій, вони взяли у заручники наглядача. Спалахнули численні бійки. Ув`язнені кидали один в одного каміння, застосовували палиці та саморобні ножі. Вгамували бунтівників загони поліції. Правоохоронці почали розслідування інциденту. Між тим під будівлею тюрми зібрався великий натовп родичів засуджених та охоронців.

  Протестуючий: "Ми вимагаємо, щоби адміністрація тюрми розказала нам, що там відбувається. Кажуть, у в`язниці дуже багато людей зазнали поранення, десятки - загинули... Туди постійно прибувають машини швидкої допомоги, і це усе, що ми зараз знаємо".

  Хорхе Домене, речник служби безпеки штату Нуево Леоне: "Натепер ми можемо підтвердити загибель сорока чотирьох в`язнів. Зараз встановлюємо їхні особи. Те, що сталося - почалося з бійки між представниками двох банд, що ворогують мід собою. Що спровокувало бійку і заколот - ми з`ясуємо найближчим часом".

  Попередній матеріал
  Чисору відпустили з-під арешту
  Наступний матеріал
  У столиці вшанували пам`ять засновника гурту "Вася-клаб"
  Теги: