Прапор США
Прапор США Фото із відкритих джерел

"Що посієш...": США призупинили видачу росіянам неімміграційних віз

  Причина – скороченням чисельності співробітників дипмісії

  Дипломатична місія США у Росії оприлюднила повідомлення про призупинення видачі неімміграційних віз громадянам РФ. Таке рішення у американському посольстві аргументували скороченням чисельності співробітників.

  "У зв'язку із заходами, вжитими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ, починаючи з 23 серпня 2017 року, процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде припинена", – мовиться в заяві.

  У повідомленні уточнюється, що видача віз у Москві поновиться 1 вересня. А от решти Росії призупинення торкнулося "на невизначений термін". У диппредставництві також відзначили, що раніше призначені співбесіди будуть скасовані.

  "Раніше призначені співбесіди будуть скасовані. А ті, хто вже подав документи на оформлення візи США, будуть проінформовані про те, яким чином вони зможуть перепризначити співбесіду", – резюмували у посольстві США.

  Нагадаємо, наприкінці липня президент Росії Путін вирішив вислати з країни 755 співробітників дипломатичних відомств США у відповідь на посилення санкцій Вашингтоном.

  Попередній матеріал
  Сербія для термінових консультацій відкликала всіх своїх дипломатів з Македонії
  Наступний матеріал
  "Аптечка" на мільйон: Громадянин Тунісу намагався ввезти в Україну препарати майже на 1,4 млн грн
  Loading...