Ще 29 людей з порому "Принцеса зірок" врятувалися на Філіпінах (РОЗШИРЕНО)

  Таким чином, з 862-х пасажирів вижили 57. Крім того, рятувальники знайшли тіла двадцяти загиблих. До місця аварії направили вже друге рятувальне судно, однак роботи значно ускладнює буревій, який третій день вирує у регіоні. Тільки-но вгамується шторм, до пошуків приєднаються і літаки.
  На Філіпінах шукають людей із затонулого порома. Всі врятовані пасажири добралися до найближчого берега самостійно - уплав. Попередню групу урятованих, які дісталися суші на човні, вже упізнали їхні родичі. Ті ж, чиї рідні і досі вважаються зниклими без вісти, досі сподіваються на дивовижний порятунок.

  Команда першого рятувального судна, яке дісталося місця катастрофи через добу, не знайшла жодної живої людини. Зараз туди прямує інший корабель, на борту якого перебувають водолази - вони шукатимуть уцілілих у тих відсіках потонулого порома, де ще могло залишитися повітря.

  Луїс Тайсон, керівник департаменту берегової охорони: "Лише одна п`ятнадцята площі порома перебуває над ватерлінією. Отже, там замало місця, щоб врятувалися багато пасажирів. На жаль, але найімовірніше це так".

  У самих Філіппінах стихія вже забрала двісті тридцять життів. Тайфун приніс із собою сильні зливи, які спричинили повені та зсуви. Стихія зруйнувала сотні будинків та обірвала лінії електропередач. З постраждалих регіонів евакуювали тисячі людей.

  Дзвенислава Погребенник, Юлія Куценко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.38Мб)
  Попередній матеріал
  На Хортиці відсвяткували язичницьке Івана Купала (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Італія потерпає від спеки
  Теги:
  Loading...