Сербський суд відхилив апеляцію адвокатів Младича

  Вивезти Ратко Младіча до Гааги можуть у найближчі години. Сербський суд відхилив апеляцію його адвокатів, які стверджують, що генерал може не пережити екстрадиції.

  Рішення про видачу Младіча Міжнародному трибуналу у справах колишньої Югославії має ще підписати міністр юстиції. Колишнього лідера боснійських сербів звинувачують військових злочинах під час конфлікту у Боснії та Герцоговині у 1992-1995 роках. Зокрема, на нього покладають відповідальність за убивство 7 з половиною тисяч мусульман у Сребрениці. Младіча розшукували до 26-го травня 10 років. Син генерала стверджує, що батько не винен у злочинах, які йому приписують. Різанина у Сребрениці вважається найбільгим військовим злочином у Європі з періоду після Другої світової війни.

  Нерма Єлачич, представник Міжнародного трибуналу з колишньої Югославії: "Трибунал чекатиме, допоки усі легальні процедури у Сербії будуть виконані і Младича перевезуть до Нідерландів, згідно із законодавством. Ми готові прийняти його, тільки-но нас повідомлять про екстрадицію".

  Попередній матеріал
  Младича можуть екстрадувати до Гааги протягом доби
  Наступний матеріал
  У Нідерландах, Франції та Бельгії відбулись вибухи у магазинах ІКЕА
  Теги: