Сенатори США досягли значного прогресу щодо бюджету країни

  Значного прогресу у перемовах щодо бюджету США на поточний фінансовий рік - досягли сенатори США. Про це повідомив лідер демократів Гаррі Рід. Його колега-республіканець підтвердив: у законодавців був плідний день. Втім, обидва політики визнали: досягти консенсусу  - поки не вдалося. 

   

  Республіканці та демократи у Сенаті - сьогодні продовжать обговорювати підвищення ліміту держборгу.  Це потрібно, щоби уникнути дефолту. Якщо політики не домовляться, економічний колапс чекає на США вже післязавтра, попередили фінансисти. Щоби дати законодавцям з обох політичних таборів більше часу  на досягнення компромісного рішення - Обама відклав напередодні зустріч з лідерами Конгресу.

  Барак Обама, президент США: «Сподіваюся, прогрес у перемовах, про який говорять і республіканці, і демократи - реальний. Гадаю, представники республіканської партії все ще сподіваються під загрозою дефолту домогтися поступок з боку демократів. Але зараз усім необхідно продемонструвати дух співпраці, щоби прийти до компромісного рішення впродовж найближчих годин».

  Попередній матеріал
  Московська поліція встановила особу підозрюваного у вбивстві у Бірюльово
  Наступний матеріал
  Американський фермер виростив гігантський гарбуз [відео]
  Теги:
  Loading...