5 канал

Сенат Бразилії проголосував за продовження імпічменту президентові Ділмі Русефф

  Процедуру імпічменту запустили ще 12 травня

  Сенат Бразилії щойно проголосував за продовження процедури імпічменту президента країни Ділми Русефф. Рішення ухвалили простою більшістю голосів. Зокрема, 59 депутатів висловилися за усунення глави держави, а 21 сенатор був проти.

  Як повідомляється, процедуру імпічменту запустили ще 12 травня. Вона може тривати до 180 днів і завершиться остаточним голосуванням.

  За умови, що дві третини сенаторів проголосують за відставку президента, Руссефф буде остаточно відсторонена від посади.

  Нагадаємо, президента країни Ділму Русефф звинувачують у приховуванні справжнього розміру дефіциту бюджету країни під час її виборчої кампанії в 2014 році та корупції. Сама президент звинувачення відкидає і називає їх провокацією.

  Як повідомляв 5.ua, 17 квітня у Бразилії нижня палата парламенту проголосувала за відсторонення від посади президента Ділми Русефф. Проте, 10 травня рішення про імпічмент президента було скасовано.

  Згодом, у травні сенатори ще раз підтримали рішення про імпічмент. На півроку, поки триватиме розслідування, президента відсторонили від виконання обов'язків.

  Попередній матеріал
  Спостерігачі СЦКК зафіксували вирви від вибуху мін на стратегічній ділянці фронту
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку раптово помер всесвітньо відомий скульптор Ернст Неізвєстний
  Теги:
  Loading...

  У Бразилії заарештували близько 10 підозрюваних у підготовці терактів на Олімпійських іграх

  Масові протести паралізували вулиці Афганістану та Бразилії

  Нова хвиля протестів у Бразилії

  Імпічмент у Бразилії: сенат проголосував за відсторонення Русеф від посади