Імпічмент у Бразилії: сенат проголосував за відсторонення Русеф від посади

  Протягом півроку, поки триватиме розслідування, президент Бразилії Ділма Русеф буде відсторонена від виконання обов'язків

  Верхня палата парламенту Бразилії – Федеральний сенат – проголосувала за імпічмент президента країни Ділми Русеф, повідомляє Deutsche Welle.

  Рішення відсторонити її від посади та розпочати розслідування у четвер, 12 травня, підтримали 55 з 81 депутатів сенату. 22 депутати висловились проти. Для прийняття рішення достатньо було простої більшості голосів.

  Протягом шести місяців, поки триватиме розслідування, повноваження президента Бразилії виконуватиме віце-президент Мішел Темер.

  Як повідомляв 5.ua, 17 квітня у Бразилії нижня палата парламенту проголосувала за відсторонення від посади президента Ділми Русеф. Імпічмент підтримали 367 депутатів, 167 були проти, 7 депутатів утрималися, двоє були відсутні. Проте, 10 травня рішення про імпічмент президента було скасовано. Виконувач обов'язків спікера нижньої палати парламенту пояснив, що в попередньому голосуванні 17 квітня були помилки.

  Попередній матеріал
  Європарламент обговорює скасування віз для Туреччини
  Наступний матеріал
  Суд засудив Коцабу на 3,5 роки

  1,5 мільйона бразильців вимагають відставки президента Ділми Русефі

  Масштабні вуличні протести спалахнули у Бразилії

  У Бразилії скасували рішення про імпічмент президента

  Бразильський парламент проголосував за імпічмент президента