Саркозі: Сьогодні день національної трагедії

  До чотирьох зросла кількість жертв стрілянини у французькій Тулузі. Троє з них - діти. Поранено також 17-річного підлітка. Зловмисник відкрив вогонь поблизу єврейської школи по натовпу учнів та батьків. Потім - утік на мопеді.

  Це - вже третій напад озброєних мотоциклістів за тиждень. Чотири дні тому в місті Монтобан невідомий розстріляв двох десантників, а ще раніше за таких самих обставин загинув парашутист у Тулузі. У зв`язку з нападами французьким солдатам заборонили ходити в одностроях за межами баз. За даними місцевої преси, стрілянина у єврейській школі та убивства солдатів скоїли з однієї зброї. Такі дані наводять із посиланням на джерело у правоохоронних органах.

  Беньямин Нетаньяху, прем’єр-міністр Ізраїлю: "Ще зарано казати, що насправді стало підставою для скоєння цього вбивства. Думаю, не можна виключати чіткого антисемітського спрямування злочину. Я переконаний, що Ніколя Саркозі та його уряд зроблять усе, щоб знайти убивцю. А ми у Ізраїлі зробимо усе, щоб допомогти їм".

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Сьогодні день національної трагедії, оскільки холоднокровно було убито дітей. І убивця зайшов просто у школу, в єврейську школу. Ця трагедія шокувала цілу націю. Я вже попросив міністра освіти провести хвилину мовчання в усіх школах на пам’ять про загиблих".

  Попередній матеріал
  У туристичні халепи українці потрапляють через незнання візових правил
  Наступний матеріал
  Брата лідера "Аль-Каїди" виправдав вищий військовий суд Єгипту
  Теги: