Санкції проти РФ можуть бути скасовані за умов повного виконання Мінських угод – прем'єр-міністр Чехії

  Обмін російських ГРУшників на Савченко є позитивним кроком, однак цього недостатньо для скасування санкцій проти Росії, зазначив Соботка

  Санкції проти Росії можуть бути скасовані лише за умови повного виконання Мінських домовленостей. Про це заявив прем'єр-міністр Чехії в інтерв'ю агенції Reuters.

  Він назвав позитивним кроком обмін російських спецпризначенців на Савченко. Утім, на його думку, цього недостатньо для скасування санкцій.  

  "Санкції проти Росії тісно пов'язані із виконанням Мінських домовленостей. Відповідальним кроком є і обмін полоненими за участі Надії Савченко. Це був позитивний гуманітарний крок з обох сторін конфлікту. Але нам потрібен прогрес і в інших пунктах Мінських домовленостей. І на мою думку, санкції проти Росії можна буде скасувати, лише коли ці угоди будуть повністю виконані, і ніяк інакше", - зазначив прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка.

  Нагадаємо, як заявив глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський, санкції - це необхідний інструмент щоб стимулювати Росію до мирної поведінки.

  Попередній матеріал
  У США пішов з життя легендарний боксер
  Наступний матеріал
  Повінь у Парижі: Рівень води у Сені побив 30-річний рекорд

  Клімкін: Москва не виконає Мінські домовленості, якщо послабити санкції

  Расмуссен: Санкції Заходу пов’язані із реалізацією реформ в Україні

  Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти російських пропагандистів

  Порошенко обговорив з Байденом посилення санкцій проти Росії

  Країни G7 зберегли санкції проти Росії та готові до їх посилення

  5 канал - трансляція наживо