day.kiev.ua

МЗС Польщі: Санкції - необхідний інструмент щоб стимулювати Росію до мирної поведінки

  Польща виступає за те, щоб Росія утримувалася від воєнних дій проти України, не підтримувала сепаратистських рухів на Донбасі

  Росія має відмовитися від воєнних дій проти України, від підтримки сепаратистів на Донбасі і повернути Україні окупований Крим. Санкції - інструмент, що повинен стимулювати Росію до мирної поведінки. Про це заявив глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський в інтерв’ю РАР.

  “Польща виступає за те, щоб Росія утримувалася від воєнних дій проти України, не підтримувала сепаратистських рухів на Донбасі, залишила Крим і віддала нелегально анексований півострів владі у Києві. Санкції є інструментом, що має забезпечити мирну поведінку Росії”, - заявив Ващиковський.

  Він наголосив, що Польща зацікавлена в ефективному тиску, який би гарантував, щоб Росія більше не порушувала міжнародного права і не атакувала інші країни.

  “Здається, санкції є відповідним механізмом і потрібним доти, доки Росія не виконуватиме Мінських домовленостей й окуповуватиме частину територій інших країн. Йдеться не лише про Україну, слід пам’ятати також і про війну у Грузії в 2008 році”,- заявив Ващиковський.

  Попередній матеріал
  Поліція затримала засновника притулку для літніх людей, у якому загинуло 17 осіб
  Наступний матеріал
  Президент доручив створити надзвичайну комісію у з'язку із пожежею на Київщині
  Теги:
  Loading...