Велика двадцятка (G20)
Велика двадцятка (G20) Bundesregierung

Саміт лідерів G20 у листопаді відбудеться в онлайн-форматі

  Читайте по-русски
  Майбутній саміт лідерів G20 буде зосереджений на захисті життів та відновленні економічного зростання

  Запланований на 21-22 листопада саміт лідерів держав "Великої двадцятки" відбудеться в онлайн форматі. Про це йдеться у прес-релізі групи, передає "Укрінформ".

  Зазначається, що темою майбутнього саміту буде "Реалізація можливостей ХХІ століття для всіх". Захід відбудеться під головуванням короля Саудівської Аравії Сальмана бен Абделя Азіза Аль Сауда.

  "Майбутній саміт лідерів G20 буде зосереджений на захисті життів та відновленні економічного зростання шляхом усунення виявлених під час пандемії вразливостей та закладанні основ для кращого майбутнього. Саміт також буде спрямований на сприяння міжнародним діям з реалізації можливостей ХХІ століття для всіх шляхом розширення прав і можливостей людей і захисту нашої планети з одночасним використанням інновацій для формування нових горизонтів", – зазначають у G20.

  У групі країн також згадали про виділення $11 трлн на підтримку світової економіки та більш як $21 млрд на підтримку виробництва, поширення і надання доступу до ліків, вакцин і діагностики.

  Нагадаємо, раніше посли країн G7 закликали Україну гарантувати безпеку і незалежність НБУ й антикорупційних органів.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила канал контрабанди бурштину до Азії
  Наступний матеріал
  Вірменія готується до довгострокової війни – радник прем'єр-міністра країни
  Loading...