Саміт країн Великої двадцятки стартує у Каннах

  Саміт країн Великої двадцятки стартує у Каннах. На зустріч прибули лідери найвпливовіших країн світу. Їхні держави - представляють 85 відсотків глобальної економіки.

  Головною темою саміту - стануть економічні питання світового масштабу. Говоритимуть також - і про боротьбу з корупцією. Саміт триватиме два дні. Головуватиме на зустрічах - французький президент Ніколя Саркозі. Для консультацій запросили керівників численних міжнародних організацій - ООН, МВФ, Всесвітнього банку тощо. Також у засіданнях Двадцятки візьмуть участь керівники Ефіопії, Іспанії, Сингапура, ОАЕ - та прем`єр-міністр Греції. Саме економічна ситуація у цій країні викликає найбільше занепокоєння у лідерів Великої Двадцятки.

  Крістін Лагард, голова МВФ: "Я ніколи раніше не бачила такої єдності і готовності до спільних дій серед європейських лідерів. Звісно, на шляху порятунку економіки Греції є труднощі і негаразди, іноді - значні. Але головне  - ті рішення, які Європа ухвалила наприкінці жовтня. Вони матимуть значення і за тиждень, і за місяць, і за рік. Європейські партнери рішуче налаштовані запровадити свій план у дію".

  Попередній матеріал
  Незаможний хлопець з Індії виграв головний приз шоу "Хто хоче стати мільйонером"
  Наступний матеріал
  Генеральний секретар ООН прибув до Лівії
  Теги: