Саміт G20 розпочинається сьогодні в Піттсбурзі

  Саміт Великої двадцятки розпочинається сьогодні в американському Піттсбурзі. Лідери найрозвиненіших країн прибувають з Нью-Йорка після сесії Генасамблеї ООН.
  Піттсбург стане першим містом - не-столицею країни, яке прийматиме захід. До цього зустрічі відбувалися лише у Вашингтоні та Лондоні. Місце проведення обрали не випадково. До кінця 70 років Піттсбург називали містом сталі та смогу. Однак за останні десятиліття він перетворився на одне з найзеленіших міст США. Водночас - за рахунок переорієнтації на сфери фінансів та високих техноолгій - населення міста збільшилося у 20 разів. Організатори сподіваються, що досвід Піттсбурга стане у пригоді усій планеті. Адже головні теми, які обговорюватимуть президенти країн та міжнародних організацій - фінансова криза та проблеми клімату. Розпочне роботу саміт, коли в Києві буде пізній вечір.

  Люк Равеншталь, мер Піттсбурга: "Ті, хто не був у нас, часто думають, що Піттсбург - це велике брудне місто, де важко дихати. Але ми сильно змінилися за останні роки. Тепер у нас чисте місто з великою кількістю дерев".

  Шту Гоффман, економіст: "Я вважаю, це данина тим перетворенням, які сталися у нашому місті за останній час. Ми почали глобальні реформи у 1979-му. І відтоді  місто сильно змінилося".

  Попередній матеріал
  Міністри сільського господарства країн ЄС зберуться на засідання
  Наступний матеріал
  ВООЗ визнала, що помилково оголосила про смерть росіянина від H1N1
  Теги: