Міністри сільського господарства країн ЄС зберуться на засідання

  На екстренне засідання зберуться міністри сільського господарства країн ЄС. 5-го жовтня чиновники обговорять, як подолати кризу у молочному секторі, що охопила цілий Євросоюз і призвела до масового страйку фермерів.
  Скликати екстренну зустріч попросила Франція - один з головних виробників молока у Євросоюзі. Саме французькі господарники 10-го вересня розпочали безстрокову акцію непокори. За тринадцять днів до страйку приєдналося вісімдесят тисяч молочарів із цілої Європи. На знак обурення низькими закупівельними цінами, вони вилили на землю мільйони літрів молока. Франція і Німеччина уже запропонували план подолання кризи. Серед головних пунктів підняття цін на експорт молокопродукції, а також контрактна основа співпраці між виробниками молока та переробними заводами.

  Стефано Масіні, фермер з Італії: "Ми повинні мати змогу працювати у нових економічних умовах. Ми мусимо мати різні шляхи збуту нашого продукту. Наприклад, автомати, що продають молоко, встановлені у школах, лікарнях чи офісах. Там, наприклад, літр молока люди купуватимуть за один євро. Літр якісного молока!"

  Попередній матеріал
  2 теракти в Афганістані - 12 людей загинули
  Наступний матеріал
  Саміт G20 розпочинається сьогодні в Піттсбурзі
  Теги: