Саакашвілі закликав Росію розпочати політичні переговори

  Розпочати політичні переговори - закликав Росію Президент Грузії. Михайло Саакашвілі звернувся до керівництва Федерації з трибуни Європарламенту. Він висловив готовність до усестороннього діалогу.

  Щоби довести серйозність своїх намірів, Грузія пообіцяла  не застосовувати силу для відновлення своєї територіальної цілісності та суверенітету. Навіть якщо Росія відмовиться вивести свої війська з окупованих територій - наголосив Саакашвілі. Москва на заяву грузинського лідера поки що не відреагувала. Утім агенція "Інтерфакс" процитувала своє неназване джерело у Російському МЗС - мовляв, із нинішнім керівництвом Грузії Росії немає про що говорити. 

  Михайло Саакашвілі, президент Грузії: "Навіть якщо Російська Федереація відмовиться виводити окупаційні війська, якщо і надалі порушуватиме права людини, навіть у такому випадку - Грузія вдаватиметься тільки до самозахисту під час нових атак. Я закликаю російських лідерів зробити вибір: вони можуть відіграти важливу роль для усього регіону, прийнявши нас як рівноправних партнерів, а не підданих. Особисто я хочу бачити Росію парнером, а не ворогом. А росіянам я хочу сказати - вас завжди раді бачити в Грузії, як партнерів, туристів, студентів, журналістів, просто як друзів. Але - не окупантів".

  Попередній матеріал
  Оголошено дату весілля спадкоємця британського престолу
  Наступний матеріал
  Федерер фактично вийшов у півфінал тенісного турніру у Лондоні
  Теги: