Рим став справжньою Меккою для гурманів

  Справжньою Меккою для гурманів - став Рим. Чимало туристичних компаній міста - змінили кваліфікацію і на додачу до історичних та культурних пам`яток розповідають гостям про принади місцевої кухні.

  Усі шляхи ведуть до Риму. Щороку тисячі туристів приїздять  до Вічного Міста, щоби помилуватися Колізеєм та Пантеоном, сфотографуватися біля фонтану на Пьязза Навона  та прогулятися древніми вулицями. Втім,  архітектурні пам`ятки - далеко не усе, чим може похизуватися італійська столиця. Дедалі більше гостей міста шукають у Римі - нових гастрономічних вражень. Спеціалізовані тури для гурманів - стали справжнім хітом.

  Бруно Папарелло, гід: "Усі наші гіди - корінні римляни, які чудово знають і люблять не лише популярні туристичні принади міста, а й  місцеву кухню. Своїм захопленням - радо діляться  з гостями. Чимало екскурсоводів нашої фірми - пропонують клієнтам скуштувати справжні італійські домашні страви. А готують для них - наші батьки".

  Популярні заклади громадського харчування у центрах скупчення туристів - не дають уяви про те, чим пересічні італійці харчуються щодня, запевняють гіди. Щоби відчути смак справжнього Риму - варто заглибитися у житлові райони, прогулятися ринками, зазирнути у маленькі родинні крамнички. Саме там чекають - справжні кулінарні відкриття.

  Кенні Данн, гід: "У цьому районі багато маленьких ресторанчиків та крамничок. Усього один ранок, проведений тут, у Тестаччо - дасть чудову уяву про те, як і чим живуть пересічні італійці, про їхню культуру, стосунки, і, звичайно, раціон".

  Гален Хос, турист зі США: "Усе надзвичайно смачно, я отримав справжнє задоволення. Цей бар - це найкраще з усіх вражень, які я отримав від Італії".

  Звісно, учасники гастрономічних турів не обмежуються лише походами у ресторації та кафе. Віддають належне - і музеям, і пішохідним прогулянкам, і архітектурним пам`яткам. Втім, туристи-гурмани стверджують: навіть найцікавіша екскурсія лише виграє, якщо її урізноманітнити дегустацією щойно приготованої моцарелли, апетитного прошутто чи оригінальної домашньої пасти.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Іспанії провели традиційний розіграш лотереї "Ель Ніньйо"
  Наступний матеріал
  Друге життя дарує сухим деревам луганчанин
  Теги:
  Loading...