Розпродаж речей королеви Марії-Антуанетти

  Восьмирічна пенсія українського пенсіонера - за шмат одягу від Королеви. Рекордні прибутки - приніс паризьким аукціонерам розпродаж речей королеви Марії-Антуанетти.

  Зокрема, за рукав сукні, яку її величність носила в ув`язненні, - заплатили майже сім тисяч євро. А за шмат тканини з її вбрання - шість тисяч. Найбільше вторгували - за зелені атласні черевички. Вони обійшлися покупцеві у понад 50 тисяч євро. Це уп`ятеро більше, ніж розраховували продавці. Аукціон приурочили до річниці страти королеви на гільйотині, за наказом революційного комітету. Марія-Антуанетта правила у 18 сторіччі і була відома своєю любов`ю до розкішного одягу. За велетенські суми, які вона витрачала на предмети гардеробу, сучасники називали її Мадам Дефіцит.

  Фредерік Беллон-Дютертре, учасник аукціону: "Я сюди зайшла випадково. Дуже дивно бачити, як люди у період фінансової кризи витрачають такі значні суми, щоби придбати туфлі королеви. Навіть трохи лячно".

  Франк Болме, колекціонер: "Такі об`єкти, як нинішні лоти - не можуть коштувати дешево. Зрештою, йдеться про справжні раритети, безцінні для будь-якого колекціонера".

  Попередній матеріал
  Трагедією ледь не закінчився акробатичний трюк у Норвегії [відео]
  Наступний матеріал
  Голодування оголосив один із так званих "дніпропетровських терористів"
  Теги: