Фото sb.by

Росію не запросили на саміт НАТО

  Російські дипломати не отримали запрошення на саміт НАТО, який пройде 4-5 вересня в Уельсі, хоча головні теми зустрічі будуть стосуватися саме відносин Альянсу з РФ.


  Про це у понеділок пише "Коммерсантъ" з посиланням на джерела в дипломатичних колах і штаб-квартирі НАТО.

  На саміті, серед іншого, будуть обговорюватися готовність НАТО до посилення колективної оборони, збільшення військових витрат, відносини з Росією та зміцнення зв'язків з Україною, а також виведення військ з Афганістану.

  Джерела газети в штаб-квартирі НАТО пояснили, що участь російської делегації в уельському саміті визнано "недоцільним". Між тим, за словами джерел "Ъ" в російських дипломатичних колах, "в нинішніх умовах в Москві на запрошення і не розраховували".

  Як говориться в комюніке Альянсу, "саміт НАТО збереться в критичний момент історії, коли глобальна безпека стає все більш нестабільною, як показали дії Росії на Україну".

  У Москві розраховують на поліпшення відносин з НАТО після того, як на посту генсека Альянсу Андерса Фог Расмуссена, який неодноразово звинувачував Росію в агресії щодо України, змінить колишній прем'єр Норвегії Йенс Столтенберг.

  Столтенберг заступить на пост генсека НАТО вже після саміту - 1 жовтня.
  Попередній матеріал
  Комбат "Донбасу" заявив про початок створення партизанського руху в Україні
  Наступний матеріал
  У Києві позмагались велосипедисти-журналісти
  Loading...