Фото прес-служби Мінмолольспорту

У Києві позмагались велосипедисти-журналісти

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов привітав учасників благодійних змагань з велосипедного спорту серед любителів-журналістів Horizon Media Cup, які проходили  на Хрещатику у Києві.

  Про це повідомляє прес-служба Мінмолодьспорту України 24 серпня.

  "Зараз є популярними велопробіги, змагання і просто велопрогулянки. Велосипед — це найкращий супутник здорового способу життя. Ми підтримуємо такі ініціативи, а також встановлення спеціальних парковок для велосипедів, будемо всіляко стимулювати КМДА на появу ще більшої кількості велодоріжок у Києві. Веломанія — позитивний вірус, який треба підтримувати", - зазначив Булатов у своему виступі перед учасниками велопробігу.

  Міністр взяв участь у нагородженні переможців Horizon Media Cup. Всього ж у велогонці взяли участь 40 журналістів телеканалів, інформаційних агенцій та друкованих видань.

  Також Дмитро Булатов взяв участь в урочистому велопараді (прошов від Майдану Незалежності до Центрального війського госпіталю).

  "Разом із організаторами гонки — віце-президентом Федерації велосипедного спорту України Олександром Башенком та віце-президетом ФВС Києва Денисом Шолудьком — міністр передав до госпіталю кошти, зібрані під час гонки. 22 510 гривень підуть на лікування поранених бійців — Сергію Ільницькому, Роману Федорину та Сергію Загасайло", - підкреслили у відомстві.
  Попередній матеріал
  Росію не запросили на саміт НАТО
  Наступний матеріал
  Визначено учасників 1/8 фіналу Кубка України
  Теги:
  Loading...