sockraina.com

Російський ЦВК затвердив так званих "депутатів Держдуми" від анексованого Криму

  Аксьонов відмовився входити до Держдуми

  Російський ЦВК затвердив "депутатів Держдуми" від окупованого Криму. Так званий глава анексованого Криму Сергій Аксьонов відмовився, а Поклонська потрапила в російський парламент. Про таке повідомляє "Дзеркало тижня".

  "Депутатами" Державної Думи Російської Федерації від окупованого Криму стали шість осіб, усі вони балотувалися від партії "Єдина Росія". Імена "депутатів" опубліковані на сайті ЦВК Росії.

  Так, за партійними списками до Держдуми потрапили "віце-прем'єр-міністри" Криму Михайло Шеремет та Руслан Бальбек, а також "прокурор Криму" Наталія Поклонська. "Глава адміністрації" Криму Сергій Аксьонов, який очолював список "Єдиної Росії" на окупованому півострові, від депутатського мандата відмовився. Крім того, ще чотири людини "обрані" в одномандатних виборчих округах (ВО). Від "Сімферопольського ВО № 19" пройшов Андрій Козенко, "віце-спікер" окупаційної "Держради Республіки Крим".

  "Керченський ВО № 20" буде представляти Костянтин Бахарєв "перший віце-спікер" окупаційної "Держради Республіки Крим". Від "Євпаторійського ВО № 21 стала депутатом Світлана Савченко, голова "Комітету Держради РК з питань культури та охорони культурної спадщини". "Севастопольський ВО № 219" дістався Дмитру Бєліку, заступнику директора ТОВ "БІГ-КРИМ".

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 20 вересня 2016 року Верховна Рада визнала 7-е скликання Держдуми РФ і його рішення нелегітимними. Нагадаємо, 18 вересня у Росії відбулися вибори до Держдуми. Окупанти провели голосування і в окупованому Криму. 

  Нагадаємо, Сполучені Штати не збираються визнавати вибори в Державну думу Росії на території окупованого Криму, йшлося в заяві Держдепартаменту США. Крім того, очільник МЗС Швеції зазначила, що засуджує проведення Росією виборів в Держдуму в анексованому Кримута не визнає цей "вибір".

  Попередній матеріал
  Поранений супутник Жиліна розповів деталі зустрічі в ресторані – ЗМІ
  Наступний матеріал
  До Дня миру Марина Порошенко разом з дітьми випустила голубів

  Експерт про нелегітимність виборів до Держдуми: У європарламентарів на це своя логіка

  Прокуратура Криму розпочала кримінальний процес щодо факту проведення виборів до Держдуми РФ

  Рада розгляне питання невизнання виборів до Держдуми РФ

  Головні події дня в одному відео: вибори до Держдуми в Криму, війна у Сирії