Російські військові відбили у сомалійських піратів танкер

  Російські військові заступилися за своїх земляків, коли на них напали пірати. Бойовий корабель "Маршал Шапошников" відбив у сомалійських корсарів російський танкер. Він висадив на борт судна групу спецпризначенців. Бійці провели успішну операцію та звільнили екіпаж.

  Одного морського розбійника вбили, інших -  затримали. Їх хочуть доправити до Москви - щоб там судити. Ніхто з моряків не постраждав. Вони сховалися у машинному відділенні і знеструмили корабель за допомогою спецільної кнопки, - пишуть російські ЗМІ. Тож піратам не вдалося взяти моряків у заручники і вони вирішили чекати поки у моряків закінчаться продукти та вода. Втім, військовий корабель прибув швидше і  пірати програли. Нагадаємо, корабель "Московський університет" захопили напередодні в Аденській затоці. На борту - двадцять три члени екіпажу, усі - громадяни Росії. Вантаж - 86 тисяч тонн сирої нафти, вартістю понад п`ятдесят мільйонів доларів везли із Судану у Китай.

  Ігор Тонковидов, президент компанії-судновласника: "Экипаж выдержал почти 20-ти часовую осаду и в этих условиях позволил судну оставаться на месте до прибытия нашего военного корабля".

  Нині у полоні корсарів перебувають 14 українців на трьох кораблях "Ейшн Глорі", "Сент Джеймс Парк" та "Фригія". У вітчизняному МЗС запевняють - стан здоров"я українських моряків - задовільний.

  Попередній матеріал
  Директора київського зоопарку відсторонили від виконання обов`язків
  Наступний матеріал
  У Музеї авіації представили літак-амфібію Б-6 1947-го року
  Теги: